Loading...
BAYİLİK BAŞVURU
Aşağıdaki formu doldurarak bayilik başvurusunda bulunabilirsinizResimdeki Karakteri Giriniz

Bayilik Şartları


Uyguladığı başarılı büyüme stratejileri sayesinde kısa sürede yurtiçi ve yurtdışında 120 shop ve 600’den fazla corner sayısına ulaşan Miss Poem, büyüme grafiğini sürdürmeye devam etmekte ve iş stratejileri doğrultusunda aşağıdaki özelliklere sahip lokasyonlarda yeni anlaşmalar yapmaktadır.
 


SHOP BAYİLİKLER:
 

Mağazada aranan özellikler
 

 • Franchise olarak planlanan mağazanın; bölgedeki çarşı merkezi olan ana cadde üzerinde bulunması, alışveriş merkezi için ise diğer kurumsal markaların bulunduğu shopping mall içerisinde yer alması gerekmektedir.
 • Mağaza, en az 100 m² alana sahip olmalıdır.
 • Mağazacılık ve perakende tekstil ürünleri satışında tecrübe aranmaktadır.
 • Sürekliliği sağlayacak, kurumsal kadroları oluşturacak alt yapıya sahip olunmalıdır.
 • Siparişler, Miss Poem’in sezona göre mevcut koleksiyonu içerisinden yapılmaktadır.
 • Miss Poem mağazasının mimari tasarımı ve dekorasyonu planlanmakta ve uygulamaya alınmaktadır.
 • Franchise alan firmanın tanıtım harcamaları için ayıracağı bütçe, oluşturacağı iş planı doğrultusunda taraflar arasında kararlaştırılmaktadır.

 

Yatırım planlamaları, Miss Poem standartları ve temel kurallarıyla paralellik arz eden girişimci firma ile irtibata geçilmektedir. Mağaza lokasyonu ve yatırım planının uygun görülmesi durumunda tüm franchise şartları taraflar arasında detaylı olarak müzakere edilmektedir.

 

CORNER BAYİLİKLER:

 • Mağazanın; bölgedeki çarşı merkezi olan ana cadde üzerinde bulunması, alışveriş merkezi için ise diğer kurumsal markaların bulunduğu shopping mall içerisinde yer alması gerekmektedir.
 • Mağaza içerisinde Miss Poem için en az 30 m2 alan ayrılmalıdır.
 • Mağazanın, Miss Poem markası ile uyumlu ürünler satması ve yine markaya uygun ürünlerin yanında yer alması gerekmektedir.
 • Cornerlar’da Miss Poem merkez ofisi tarafından gönderilen poster ve görseller yer
Mağaza Konsepti

 

MODERN ÇİZGİLERE SAHİP KONSEPT MAĞAZALAR

Miss Poem Shop ve Corner mağazaları, markanın sevenleriyle buluştuğu en önemli noktalardır. Bu nedenle mağazaların tüm detayları, alanında uzman mimarlar tarafından büyük bir titizlikle tasarlanır. Her mağaza, Miss Poem’in konsept mağazacılık anlayışının modern bir yansımasını oluşturur. Hazır giyim firmaları arasında, ürün kalitesine olduğu kadar mağaza standartlarına da özel olarak önem veren Miss Poem, ürün yerleşimi ve kategorilendirme planlarından etiketlemeye kadar tüm detaylarıyla tamamen kendi tarzını ve kalitesini yansıtır.

 

DETAYCI, HIZLI VE SİSTEMLİ MİMARİ EKİP

Mağaza tasarımı aşamasında, profesyonel mimari ekip mağazanın bulunduğu noktada ön çalışma yaparak görsel taslağı oluşturur. Ardından ince düşünülmüş detaylarla yerleşim planı ve kullanım tarzı belirlenir. Ürünler için ideal sergilenme alanları seçilerek düzenleme aşamasına geçilir. Kullanılacak olan malzemelerin birebir örneklerinin sunulması ile mağaza hizmete hazır hale gelir.

 

TRENDE GÖRE GÜNCELLENEN, ÇAĞDAŞ MAĞAZALAR 

Piyasadaki değişimleri ve gelişmeleri yakından takip eden ekip, yaptığı değişikliklerle mağazanın çekiciliğini sürdürmesi, yeniliklere ayak uydurması ve trend mağaza tarzını sürekli olarak koruması için gerekli çalışmalar yapar.

Biz Kimiz

 

KURUMSAL YAPIMIZ

Modern, enerjik ve özgür tasarımları ile Türkiye ve dünya’da genç vizyonun öncü markası,
Sektörde hızla büyüyen yaratıcı ve yenilikçi marka,

Yıllık 5000’in üzerinde yeni tasarım,
Dünya’da 40’a yakın ülkeye ihracat,
Trendleri takip eden, vizyon sahibi marka,
Global hedefleriyle, büyüyen marka,

İş bilgisi, deneyim, yönetim sistemleri ile birlikte olgun değerle sahip, karlılığın uzun dönemde kalıcı ve avantajlı olmasına yönelik yenilikçi yatırım yapan marka, 

Zengin alt grupları ve geniş ürün yelpazesiyle günlük yaşamın çeşitli zamanlarında ve mekanlarında giyinme fırsatı sunan marka.


VİZYON

Miss Poem olarak sahip olduğumuz kalite, güven ve disiplin ilkeleriyle Türkiye’de yakaladığımız başarı grafiğini dünyaya taşımayı; hazır giyim sektöründe global anlamda “tercih edilen” marka olmayı hedefliyoruz.

 

HEDEFLER

Türkiye’de ve dünyada daha yaygın mağaza ağı,

Zengin alt marka çeşitliliği,

Verimli ve nitelikli çalışma standartları, alanında yenilikçi ve sürekli gelişen marka olma.

Esnek ve hızlı çalışma düzeni, kaliteden ödün vermeden uygun fiyat aralıkları ile sektörde fark yaratmak,

Trendleri özgün tasarımlarımız ile buluşturmak…

 

DEĞERLERİMİZ

Müşteri memnuniyetinin esas alınması,

Detaylara önem veren, kalite odaklı anlayışımız,

Güvenilir ve hep güvenilecek bir marka olarak kalmak.

Görsel Düzenleme ve Vitrinler

 

Miss Poem dünyasında, “trend giyinmenin yanı sıra iyi görünmek de çok önemlidir”. Bu nedenle firmanın deneyimli görsel düzenleme ekibi çalışmalarını iki konu üzerinde odaklar: Bunlardan birincisi marka kimliğini kusursuz olarak yansıtan çizgiler oluşturmak, ikincisi ise firmanın yeni trendlerini öne çıkaran görsel algının yaratılmasına katkıda bulunmaktır.

 

TRENDİ YANSITAN ESTETİK VİTRİNLER

Mağaza vitrin tasarımının satışa olan büyük katkısını göz önünde bulunduran Miss Poem ekibi, dünya çapında değişen görsel sunum tekniklerini, yeni eğilim ve trendleri sürekli olarak takip eder. Güncel tutulan bu veriler derlenerek firmanın genel pazarlama stratejisiyle uyumlu hale getirilir. Marka çizgisinden ve standartlarından ödün vermeyen Miss Poem, profesyonelliğini vitrin tasarımında da ortaya koyar. Her sezon, 2 ana ve 2 ara olmak üzere 4 vitrin çalışması gerçekleştiren Miss Poem ekibi, ilk indirim döneminde 2, ikinci indirim döneminde de 2 vitrin düzenlemesi gerçekleştirir. Ayrıca özel günler ile ilgili çalışmaları önceden planlayıp, gönderimler gerçekleştirerek hazırlık yapar. Miss Poem mağazaları; yılın her günü, vitrinin güncel ve çekici tutulması için hizmet vermeye özen gösterir.

 

DETAYLI PLANLANAN İÇ DÜZENLEME ÇÖZÜMLERİ

Mağaza içi düzenlemelerde, alışverişin “daha rahat ve keyifli” yapılabilmesi için Miss Poem ekibi, yaratıcı ve modern iç düzenleme çözümlerine başvurur. Tüketicinin aradığı ürüne daha kolay ulaşabilmesi, alternatif kombin seçeneklerini rahatça değerlendirmesi ve ürünün görünürlüğünün sağlanmasını içeren iç düzenleme çözümleri; yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için gereken tüm detayları mağazaya yansıtmayı içerir.

 

Reklam ve PR Çözümleri

HEDEFE ODAKLI REKLAM VE PR ÇÖZÜMLERİ 

Miss Poem’de pek çok mecrada pazarlama iletişimi faaliyetleri, alanında uzman reklam ekibi tarafından yürütülür. Bu ekip; ilk adımda araştırdığı tüketici görüşleri, trend, rekabet ve piyasa durum analizleri sayesinde çözüm odaklı stratejiler geliştirerek hangi reklam ve tanıtım aracını kullanması gerektiğine karar verir. Reklam ve halkla ilişkiler faaliyetlerini internet, televizyon, dergi ve radyo gibi genel kitle iletişim mecraları üzerinden gerçekleştirildiği gibi; açık hava kapsamında billboard, bina giydirme, araç giydirme, afiş, mega light ve tabela gibi alternatif mecralar da değerlendirilmektedir. 

 

PAZARLAMADA İNTERAKTİF YAKLAŞIMLAR

Reklam ekibi; yazılım ve donanımların bütünleşmesi, dijital teknolojilerin özellikle internetin yaygınlaşması, kitle iletişimindeki değişimin bilinciyle yenilikçi etkileşim fırsatlardan da faydalanır. Genç ve dinamik bir marka olan Miss Poem, reklam çalışmalarında gençlerin yaygın olarak kullandığı sosyal medyayı “interaktif pazarlama fırsatları” açısından etkin şekilde değerlendirir. 

 

YARATICI TANITIM STRATEJİLERİ

Ekip ayrıca iletişim araçlarını, reklamın etkinliği ve izleyiciye erişilebilirliği açısından sıklıkla denetleyerek faaliyetlerini sürdürür. Yaratıcı stratejiler üretir, iletişim yöntemini ve kanallarını belirler. Marka bilinirliğini ve itibarını yükseltmek ve ürün satışlarını arttırmak amacıyla Miss Poem ekibi ulusal ve yerel bazda, gerektiğinde de özel hedef kitlelere odaklanan reklam çalışmaları gerçekleştirir.

 

SPONSORLUKLAR

Miss Poem proje bazlı olarak zaman zaman TV dizileri, TV programları, sinema filmleri, festivaller ve etkinliklere sponsorluklarda bulunmaktadır. Kurumsal yapısına uygun olarak ulusal ve uluslararası kanallarda sponsorluk çalışmaları yaparak marka gücünü daha da yükseklere çıkartmaktadır. 

Neden Miss Poem Bayiliği?


FAST FASHION VE TREND ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Yıllık 2 milyonun üzerinde, yıllık 5000 model üretim. Her gün 15 yeni model.. Hazır giyim sektöründe uyguladığı başarılı büyüme strajelileri sayesinde kısa sürede yurtiçi ve yurtdışında 130 shop ve 600’den fazla Corner sayısına ulaştı.

İSİM HAKKI

Mağaza açılışlarına isim hakkı ve royalty talep edilmemektedir.

UYGUN FİYAT

Detaylara önem veren, kalite odaklı anlayış için en uygun fiyatlar.

DESTEK

Miss Poem mağazası açıldıktan sonra satış yönetimi, personel seçimi ve eğitimi, ürün yönetimi reklam ve pazarlama çalışmaları gibi bütün opsiyonel kısımlara know-how bilgisi ile destek verilmelidir.

REKLAM VE PR ÇÖZÜMLERİ

Hedefe odaklı reklam ve pr çözümleri yaratıcı tanıtım stratejileri ve sponsorluklar, pazarlamada interaktif yaklaşımlar ile marka gücünü daha da arttırmaktadır.

GÖRSEL DÜZENLEME VE ESTETİK VİTRİNLER

Trendi yansıtan estetik vitrinler, Miss Poem kimliğini gösteren tüm basılı tasarımlar ve görsel sunum tekniklerini sürekli olarak takip eder. Detaylı planlanan iç düzenleme çözümleri, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için gereken tüm detayları mağazaya yansıtmayı içerir.

GİRİŞİMCİSİNE RAKİP OLMAMA

Miss Poem kendi mağazalarını açmayacak ve yatırımcısına rakip olmayacaktır.

ALT MARKA ÇEŞİTLİLİĞİ

Geniş ve zengin koleksiyon yelpazesi sunulmaktadır.

     

Miss Poem Basics  Miss Poem Sweetthings Miss Poem Just Black
Miss Poem Business Miss Poem Denim Miss Poem Knitwear
    Miss Poem Accessories

           

%100 Müşteri Memnuniyeti ve Sadakatı

Mağaza açılışının başarılı bir şekilde yapılması ve işlerin yolunda gitmesi için planlama aşamasına kadar her noktada yanındayız…

Genç Grubun Öncü ve En Hızlı Büyüyen Markası

15 – 35 yaş aralığını hedeflemektedir. Dünyada alışverişi en fazla yapan yaş grubu 15 – 35 olması, satış sirkülasyonumuzu arttırmaktadır.  

Markalar

 

MİSSPOEM CASUAL

Miss Poem Casual koleksiyonu; şıklığı rahatlıkla birleştirmek isteyen moda severlerin kısa sürede ilgi odağı haline gelmiştir.

 

SWEETTHINGS

Renkli, mutlu ve cıvıl cıvıl yaşamaktan ödün vermeyenler için Miss Poem’in özel olarak tasarladığı Sweetthings koleksiyonu, sevimli ve zevkli detaylarıyla geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor.

 

MİSSPOEM DENIM

Denim kumaşın vazgeçilmez çekiciliğini Miss Poem’in özgür ruhuyla buluşturan Miss Poem Denim, markanın spor ve farklı yönünü ortaya koyuyor.

 

JUST BLACK

Gecenin vazgeçilmez rengi olan siyah, Just Black koleksiyonunun ağırlıklı rengini oluştururken, davetler, partiler, yılbaşı etkinlikleri, yemekler, doğum günleri, mezuniyet gibi özel günler için parlak kumaşlardan elbiseler, mini ceketler, taytlar, işlemeli t-shirtler, şort ve pantolonlar koleksiyonun zengin çeşitliliğini ve farkını ortaya koyuyor.

 

MİSSPOEM BASICS

Modaya, trendlere ve müşteri taleplerine göre sürekli olarak güncellenen modelleri ve geniş ürün çeşitliliğiyle Miss Poem Basics grubu, Miss Poem’in vazgeçilmez alt markasını oluşturuyor.

 

MİSSPOEM ACCESSORIES

Giyinirken ayrıntılara dikkat eden, kullandığı aksesuarla da göz alıcı olmaya özen gösterenler için Miss Poem’in özel olarak dizayn ettiği Miss Poem Accessories koleksiyonu, trendleri yakından takip ederken şıklığından vazgeçemeyenler için rengarenk alternatifler sunuyor!

Bayilik Şartları
Bayilik Şartları Bayilerine ve girişimcilerine özel koşullarla bayilik veriyor.
Mağaza Konsepti
Mağaza Konsepti
Biz Kimiz
Biz Kimiz
Görsel Düzenleme ve Vitrinler
Görsel Düzenleme ve Vitrinler Miss Poem dünyasında, “trend giyinmenin yanı sıra iyi görünmek de çok önemlidir”.
Reklam ve PR Çözümleri
Reklam ve PR Çözümleri Miss Poem’ de pek çok mecrada pazarlama iletişimi faaliyetleri, alanında uzman reklam ekibi tarafından yürütülür.
Neden Miss Poem Bayiliği?
Neden Miss Poem Bayiliği?
Markalar
Markalar
GERİ DÖN ANASAYFA