Loading...
Kariyer
Misspoemde Kariyer

 

1994 yılından bu yana Türk ekonomisinin içinde olan şirketimizin en önemli kaynağı ‘insan’ unsurudur. İşte bu yüzden şirket olarak;
‘Kaliteye kaliteli çalışanla ulaşırız’ ve ‘Çalışanlarımızla bir aileyiz’ ilkelerini benimsedik.
 

İNSAN KAYNAKLARI TEMEL POLİTİKAMIZ

Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat ve katkı sağlayan sistem ve uygulamalarla, onların motivasyonları, iş tatmini ve mutlulukları ile birlikte verimliliği artırmak,
Çalışanlarımız için sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmak,
Tüm çalışanlarımıza eşit kariyer fırsatı vermek,
Bütün birimlerde, karşılıklı bilgi akışı ve paylaşımının sağlanacağı rahat ve teşvik edici ortam yaratmak,
Takım ruhu ve “Biz Bilinci” ile hareket ederek çabalarını kişisel performansın yanında şirket performansına yansıtan bir çalışan profili yakalamak,
Şirketimize değer katabilecek nitelik ve yetkinliklere sahip çalışma arkadaşlarını şirket bünyesine katmaktır.

 

MİSYONUMUZ

“Yeniliklere açık, yaptığı işe saygı duyan, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, sürekli öğrenen ve bilgi üreten, takım çalışması yapabilen, hızlı ve enerjik, evrensel etik değerlere sahip” çalışanların çoğunlukta olduğu bir insan profili oluşturmak.


VİZYONUMUZ

Nitelikli kişilerin katılmak istediği, çalışanlarımızın potansiyellerini ortaya çıkaran ve geliştiren, huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamının yaratıcısı olmak,
Üretken, katılımcı, gelişime açık, ailemize bağlı, ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü, kendine güvenen, sorumluluk alabilen, tüm sektörlerde fark oluşturan insan kaynakları profilinin mimarı olmak,
Eksiksiz işleyen İnsan Kaynakları Yönetim Sistemini kurarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde öncü şirket olmaya devam etmek,
Yönetim stratejilerinde çözüm ortağı haline gelmektir.


SOSYAL OLANAKLAR

SSK ve yemek.


İZİN POLİTİKASI

Yıllık ücretli izne 4857 sayılı iş kanunumuzdaki hükümlere göre; işe girişten 1 yıl sonra hak kazanılır. 1- 5 yıl arası 14 gün, 5 – 15 yıl arası 20 gün. 15 yıl ve sonrası 26 gündür.


STAJ OLANAKLARI

Lise, meslek yüksek okulu ve üniversite öğrencilerine belli bir kontenjan dahilinde staj olanağı sağlanır.


ASKERLİK İLE İLGİLİ TUTUM

Erkek adaylarda askerliğin tamamlanmış olması tercih sebebidir. Ancak uygun koşullar olduğu taktirde askerliğin uzun süre tecilli kişilerde şirkete kabul edilebilir.


SEÇME VE YERLEŞTİRME

İnsan Kaynakları Müdürlüğü aranılan pozisyona uygun adayları değişik kaynaklardan (iş siteleri kariyer.net, yenibiriş, secretcv, gazete ilanı vb.) araştırarak ön eleme yapar.

İlk görüşme İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından yapılır, çeşitli kişilik profil ve yetenek testleri uygulandıktan sonra olumlu bulunan adaylar ilgili bölümlere yönlendirilir.

Çalışanlarda Aranan Özellikler: Pozisyonun gerektiği özelliklere göre şirket kültürüne uyum sağlayabilecek yaratıcı, dinamik, insan ilişkilerinde başarılı, analitik düşünebilen ve takım çalışmasına yatkın kişiler aranmaktadır.


PERFORMANS DEĞERLENDİRME VE TERFİ SİSTEMİ

Gösterilen yüksek performans, terfi çalışmalarındaki en önemli etkendir. Şirket çalışanları için bir üst göreve yükselme olanağı açıktır. Bu sistematiğin işleyişi Kurum Anayasasında net olarak belirtilmiştir.


EĞİTİM

Her yıl eğitim programları kategorisel ayrılmak suretiyle personel ve departman bazında planlanıp icra edilmektedir. Kişisel gelişim ana hedefimizdir.
Siz de bu profesyonel yapının bir parçası olmak istiyorsanız, iş başvurularınız için güncel özgeçmişlerinizi başvurduğunuzu insankaynaklari@misspoem.com adresine gönderebilirsiniz. Uygun bir pozisyon doğduğu takdirde değerlendirilecek sizinle en kısa süre içinde temasa geçilecektir.

Online iş başvuru yapmak için lütfen tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Kariyer Fırsatları

.

İş Başvurusu
FOTOĞRAF
Resim seç Change Sil
KİŞİSEL BİLGİLERİ
Adınız
Soyadınız
Cinsiyeti
Medeni Hali
Askerlik Durumu
Doğum Tarihi
Doğum Yeri
Sigara Kullanımı
Ehliyet
İLETİŞİM BİLGİLERİ
E-Posta
Telefon
GSM
Adres
EĞİTİM & DENEYİM
Eğitim Durumu
Yabancı Dil
İş Tecrübeniz
Açıklama
Pozisyon
Özgeçmiş
GüvenlikResimdeki Karakteri Giriniz

Misspoemde Kariyer
Misspoemde Kariyer 'Kaliteye kaliteli çalışanlarla' ulaşırız ve 'Çalışanlarımızla bir aileyiz'...
Kariyer Fırsatları
Kariyer Fırsatları Misspoem’ de açık pozisyonlar ve kariyer fırsatlarını görüntülemek için tıklayınız...
İş Başvurusu
İş Başvurusu Misspoem’ de açık pozisyonlar ve kariyer fırsatlarını görüntülemek için tıklayınız...
Fotoğraflarla MissPoem
GERİ DÖN ANASAYFA