Loading...
Miss Poem Sweetthings

Renkli, mutlu ve cıvıl cıvıl yaşamaktan ödün vermeyenler için Miss Poem’in özel olarak tasarladığı Sweetthings koleksiyonu, sevimli ve zevkli detaylarıyla geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor.

Miss Poem Just Black

Gecenin vazgeçilmez rengi olan siyah, Just Black koleksiyonunun ağırlıklı rengini oluştururken, Davetler, partiler, yılbaşı etkinlikleri, yemekler, doğum günleri, mezuniyet gibi özel günler için parlak kumaşlardan elbiseler, mini ceketler,taytlar, işlemeli t-shirtler, şort ve pantolonlar koleksiyonun zengin çeşitliliğini ve farkını ortaya koyuyor.

 

Miss Poem Accessories

Giyinirken ayrıntılara dikkat eden,kullandığı aksesuarla da göz alıcı olmaya özen gösterenler için Miss Poem’in özel olarak dizayn ettiği Miss Poem Accessories koleksiyonu, trendleri yakından takip ederken şıklığından vazgeçemeyenler için rengarenk alternatifler sunuyor!

Miss Poem Denim

Denim kumaşın vazgeçilmez çekiciliğini Miss Poem’in özgür ruhuyla buluşturan Miss Poem Denim, markanın spor ve farklı yönünü ortaya koyuyor.

Miss Poem Bussiness

 

İŞ DÜNYASI ARTIK RENKLENİYOR

İş hayatında da kendi tarzını ortaya koymak isteyenler için özel olarak tasarlanan Miss Poem Business koleksiyonu, klasik çizgileri kişisel zevklerle zenginleştirmek için ideal tasarımlar yaratıyor. Miss Poem birikimiyle hazırlanan bu yeni koleksiyon, özgün ve dinamik tarzı korurken iş yaşantısında renkli ve yenilikçi giyinmeye olanak sunuyor.

İş dünyasının genç çalışanları için, sıkıcı kalıplardan uzak ve yaratıcı bir stil sunmayı hedefleyen Business koleksiyonu; modern ve enerjik renklerdeki etek, elbise, ceket, pantolon, takım elbise ve gömlekler ile “young female” grubunun çeşitlilik sınırlarını genişletiyor.

Genç moda markası olarak hazır giyim alanında önemli bir boşluğu doldurma hedefiyle Business koleksiyonunu hayata geçiren Miss Poem, bu markayla birlikte ürün gamına yeni bir soluk ve renklilik getirmeyi hedefliyor.

 

Miss Poem Casual

Miss Poem Casual koleksiyonu; şıklığı rahatlıkla birleştirmek isteyen moda severlerin kısa sürede ilgi odağı haline gelmiştir.

Miss Poem Basics

Modaya, trendlere ve müşteri taleplerine göre sürekli olarak güncellenen modelleri ve geniş ürün çeşitliliğiyle Miss Poem Basics grubu, Miss Poem’in vazgeçilmez alt markasını oluşturuyor.

GERİ DÖN ANASAYFA