Loading...
Sıkça Sorulan Sorular
Müşteri Hizmetleri
Sıkça Sorulan Sorular

En yakın MISS POEM mağazası nerede?

MISS POEM' İN yurtiçi ve yurtdışı tüm mağazaları için Mağazalar bölümünde arama yapabilirsiniz. Bu şekilde size en yakın satış noktamızın adres bilgilerini harita üzerinde görebilir, iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
 

Miss Poem' den satın aldığım ürünlerin iade/değişim süreci nasıldır?

Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş,fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Ürün iade işleminde; Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir ürünü kullanmamanız ya da üretim hatası bulunması durumunda, satış belgelerinizi fatura/fiş, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise; fatura/fiş,slip ile beraber ürünü, satın aldığınız mağazaya ibraz etmeniz halinde 30 gün içinde para iadesi olanağı sağlamaktayız.
 

İade/Değişim hakkından yararlanabilmek için süremiz ne kadar?

İade/değişim sürecimiz 30 gündür.
 

MISS POEM' den alınan ürünlerin daha uzun süre dayanabilmesi için ne yapmalıyım?

Ürünlerimizin iç etiketlerinde, o ürüne özel yıkama ve bakım talimatları bulunmaktadır. Dayanıklılığını uzun süre korumak için, ürünleri talimatlarına uygun kullanmanızı öneriyoruz.
 

Müşteri İlişkileri ile nasıl irtibat kurabilirim?

Her türlü şikayet, öneri, bilgi ve teşekkür için iletişim bölümünden şikayet/öneri formumuzu doldurabileceğiniz gibi, hafta içi 08: 45 – 18.30 saatleri arasında Müşteri ilişkileri numaralarımız 444 1 355’ den bize ulaşabilirsiniz.
 

Miss Poem' de çalışmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Miss Poem' de çalışmak için, CV'nizi insankaynaklari@misspoem.com ya da web sayfamızda İnsan Kaynakları bölümünden form doldurarak bize ulaştırabilirsiniz. İnsan Kaynakları yetkililerimizin saklayacağı CV' lerinizdeki iletişim bilgileriniz ile gerekli görülen pozisyonlar için sizinle iletişim kuracağız.
 

Miss Poem mağazası açabilir miyim?

Web sitemizde bulunan Franchise bölümünden, bayilik ve franchise sistemimiz ve başvuru koşulları hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.
 

Bu siteden online alışveriş yapabiliyor muyuz?

www.misspoemshop.com üzerinden online alışveriş yapabilir, isterseniz kredi kartı isterseniz kapıda ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz. 50 Tl üzeri alışverişlerinde geçerli  ücretsiz kargo fırsatımızdan yararlanabilirsiniz.
 

Miss Poem' in üyelik kartı bulunuyor mu?

Miss Poem bayilerinin müşterilerine daha iyi hizmet ve indirim sunabilmek adına müşterilerine dağıtımını yaptığı indirim kartları bulunmaktadır.
 

GERİ DÖN ANASAYFA